Πληροφορίες
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Τμήμα Σχολής Βόλεϊ Ακαδημία
Τμήμα Σχολής Mini Volley

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ A2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α΄ ΓΥΡΟΣ

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

 

Αποτέλεσμα

Σάββατο 29/10/2022

Α΄ Ηλιούπολης

18.30

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΓΣ Πετρούπολης

   3-1 (22-25, 25-18, 25-22, 25-09)

Κυριακή 30/10/2022

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΟ Ιωνικός

   0-3 (21-25, 12-25, 16-25)

Σάββατο 29/10/2022

Μίλωνα

19.30

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   3-0 (25-11, 26-24, 25-14)

Σάββατο 29/10/2022

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   3-0 (25-15, 25-14, 25-13)

Σάββατο 29/10/2022

Ζηρινείου

14.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   3-1 (22-25, 25-18, 25-22, 25-09)

Σάββατο 29/10/2022

Α΄ Αργυρούπολης

19.30

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   3-1 (25-18, 23-25, 25-23, 25-17)

Σάββατο 5/11/2022

Α΄ Αργυρούπολης

19.30

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 5/11/2022

<Ν. Παξιμαδάς>

17.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 5/11/2022

Σελεπίτσαρι

17.30

ΑΟ Ιωνικός

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 5/11/2022

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 5/11/2022

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 5/11/2022

Νότου Αγ. Παρασκευής

16.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Κυριακή 13/11/2022

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Σάββατο 12/11/2022

Μίλωνα

19.30

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 12/11/2022

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 12/11/2022

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Κυριακή 13/11/2022

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 12/11/2022

Α΄ Ηλιούπολης

13.30

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Σάββατο 19/11/2022

Α΄ Αργυρούπολης

19.30

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 19/11/2022

Α΄ Ηλιούπολης

18.00

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 19/11/2022

<Ν. Παξιμαδάς>

18.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 19/11/2022

Σελεπίτσαρι

17.30

ΑΟ Ιωνικός

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 19/11/2022

Γουδίου

16.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Σάββατο 19/11/2022

Νότου Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 26/11/2022

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Σάββατο 26/11/2022

Μίλωνα

19.30

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 26/11/2022

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Κυριακή 27/11/2022

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 26/11/2022

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Κυριακή 27/11/2022

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

 

Απ

Σάββατο 3/12/2022

Α΄ Αργυρούπολης

19.30

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 3/12/2022

Α΄ Ηλιούπολης

18.00

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Κυριακή 4/12/2022

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 3/12/2022

<Ν. Παξιμαδάς>

15.15

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Σάββατο 3/12/2022

Σελεπίτσαρι

17.30

ΑΟ Ιωνικός

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 3/12/2022

Νότου Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Κυριακή 11/12/2022

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Σάββατο 10/12/2022

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 10/12/2022

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 10/12/2022

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 10/12/2022

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 10/12/2022

Μίλωνα

19.30

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Σάββατο 17/12/2022

Α΄ Αργυρούπολης

19.30

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 17/12/2022

Α΄ Ηλιούπολης

13.30

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Κυριακή 18/12/2022

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 17/12/2022

Μίλωνα

19.30

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 17/12/2022

<Ν. Παξιμαδάς>

18.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Σάββατο 17/12/2022

Νότου Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 7/1/2023

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Σάββατο 7/1/2023

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Κυριακή 8/1/2023

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 7/1/2023

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 7/1/2023

Σελεπίτσαρι

17.30

ΑΟ Ιωνικός

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 7/1/2023

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Σάββατο 14/1/2023

Α΄ Αργυρούπολης

19.30

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 14/1/2023

Α΄ Ηλιούπολης

18.00

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Κυριακή 15/1/2023

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 14/1/2023

Μίλωνα

16.00

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Σάββατο 14/1/2023

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 14/1/2023

Νότου Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 21/1/2023

<Ν. Παξιμαδάς>

18.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Σάββατο 21/1/2023

Σελεπίτσαρι

17.30

ΑΟ Ιωνικός

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 21/1/2023

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 21/1/2023

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Κυριακή 22/1/2023

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 21/1/2023

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

                                                          

B΄ ΓΥΡΟΣ

 

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

 

Απ

Σάββατο 28/1/2023

<Ν. Παξιμαδάς>

18.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 28/1/2023

Σελεπίτσαρι

16.00

ΑΟ Ιωνικός

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 28/1/2023

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 28/1/2023

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Κυριακή 29/1/2023

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 28/1/2023

Νότου Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Σάββατο 4/2/2023

Α΄ Ηλιούπολης

18.00

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Κυριακή 5/2/2023

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 4/2/2023

Μίλωνα

19.30

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 4/2/2023

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Σάββατο 4/2/2023

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Κυριακή 5/2/2023

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Σάββατο 11/2/2023

Α΄ Αργυρούπολης

18.00

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 11/2/2023

<Ν. Παξιμαδάς>

18.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 11/2/2023

Σελεπίτσαρι

17.30

ΑΟ Ιωνικός

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 11/2/2023

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 11/2/2023

Αγ. Δημητρίου

16.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Σάββατο 11/2/2023

Νότου Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 18/2/2023

Μίλωνα

19.30

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Κυριακή 19/2/2023

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 18/2/2023

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 18/2/2023

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Κυριακή 19/2/2023

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Σάββατο 18/2/2023

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Σάββατο 25/2/2023

Α΄ Αργυρούπολης

19.30

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 25/2/2023

Α΄ Ηλιούπολης

18.00

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 25/2/2023

<Ν. Παξιμαδάς>

18.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 25/2/2023

Σελεπίτσαρι

16.00

ΑΟ Ιωνικός

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Σάββατο 25/2/2023

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 25/2/2023

Νότου Αγ. Παρασκευής

18.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 4/3/2023

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Σάββατο 4/3/2023

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 4/3/2023

Μίλωνα

18.00

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Κυριακή 5/3/2023

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 4/3/2023

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 4/3/2023

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Σάββατο 11/3/2023

Α΄ Αργυρούπολης

16.00

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Σάββατο 11/3/2023

Α΄ Ηλιούπολης

18.00

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Κυριακή 12/3/2023

Απόλλωνος

17.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 11/3/2023

<Ν. Παξιμαδάς>

18.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 11/3/2023

Σελεπίτσαρι

17.30

ΑΟ Ιωνικός

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Σάββατο 11/3/2023

Νότου Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Ημερ/νία

Γήπεδο

Ώρα

Σ υ ν ά ν τ η σ η

 

Απ

Σάββατο 25/3/2023

Αγ. Δημητρίου

20.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Κυριακή 26/3/2023

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 25/3/2023

Ζηρινείου

15.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 25/3/2023

Νέο Κορυδαλλού

18.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 25/3/2023

Γουδίου

17.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 25/3/2023

Σελεπίτσαρι

17.30

ΑΟ Ιωνικός

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Σάββατο 1/4/2023

Α΄ Αργυρούπολης

19.30

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Σάββατο 1/4/2023

Α΄ Ηλιούπολης

18.00

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 1/4/2023

Απόλλωνος

14.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Σάββατο 1/4/2023

Μίλωνα

19.30

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

Σάββατο 1/4/2023

<Ν. Παξιμαδάς>

18.30

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 1/4/2023

Νότου Αγ. Παρασκευής

19.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 8/4/2023

Σελεπίτσαρι

16.00

ΑΟ Ιωνικός

-

ΑΟΝ Αργυρούπολης

   

Σάββατο 8/4/2023

Γουδίου

16.00

ΑΕ Αμπελοκήπων

-

ΓΣ Ηλιούπολις

   

Σάββατο 8/4/2023

Αγ. Δημητρίου

16.00

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

-

ΑΣΠ Απόλλων

   

Σάββατο 8/4/2023

<Μ. Μερκούρη>

16.00

ΝΟΠ Ρεθύμνου

-

ΑΟΝΣ Μίλων

   

Σάββατο 8/4/2023

Ζηρινείου

16.00

ΓΣΚ Ηρακλής

-

ΑΓΣ Αρτεμις

   

Σάββατο 8/4/2023

<Ν. Παξιμαδάς>

16.00

ΓΣ Πετρούπολης

-

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

   

Σάββατο 22/4/2023

Α΄ Αργυρούπολης

16.00

ΑΟΝ Αργυρούπολης

-

ΓΣ Πετρούπολης

   

Σάββατο 22/4/2023

Α΄ Ηλιούπολης

16.00

ΓΣ Ηλιούπολις

-

ΑΟ Ιωνικός

   

Σάββατο 22/4/2023

Απόλλωνος

16.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΕ Αμπελοκήπων

   

Σάββατο 22/4/2023

Μίλωνα

16.00

ΑΟΝΣ Μίλων

-

ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.

   

Σάββατο 22/4/2023

Νέο Κορυδαλλού

16.00

ΑΓΣ Αρτεμις

-

ΝΟΠ Ρεθύμνου

   

Σάββατο 22/4/2023

Νότου Αγ. Παρασκευής

16.00

ΑΕ Αγ. Παρασκευής

-

ΓΣΚ Ηρακλής

   

                                   

 

31-10-2022 10:34

Με το δεξί ξεκίνησε ο Ηρακλής Κηφισιάς το πρωτάθλημα της Α2 γυναικών, καθώς στην πρεμιέρα της Α΄...

anekLogo

youtube-logo2      facebook   instagram-logo

Χορηγοι 2021-2022

KALOUSOS

CHALET

KALOUSOS

ADAMAS

KALOUSOS

MASTER MEAT

KALOUSOS

Χρησιμοι Συνδεσμοι

GYNAIKES2020 21 background

Created and Hosted by infoLib.gr