Χορηγός 2017 - 2018
Χορηγός 2017 - 2018
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016-2017
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
¨Παγκορασίδες 1" Πρωταθλήτριες ΕΣΠΑΑΑ 2014
"Παγκορασίδες 2" 2η Θέση ΕΣΠΑΑΑ 2014
Τμήμα Σχολής Βόλεϊ Ακαδημία3
Τμήμα Σχολής Mini Volley

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων - Α' Φάση - Γ' 'Ομιλος

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Διαιτητές

Συνάντηση

Αποτέλεσμα

01η αγωνιστική

Κυρ-8/10/17

10:30

Ζηρινείου

Μαύρος Χρήστος
Καλογιάννη Μαίρη

ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"


ΓΣ Γλυκών Νερών

3 | 25 25 25


0 | 12 13 19

Κυρ-8/10/17

16:00

Μαρκοπούλου

Ρητάς Κώστας
Βαρατάσης Φραγκίσκος

ΑΟ Μαρκοπούλου


ΟΦ Γέρακα

3 | 25 25 28


0 | 9 14 26

Κυρ-8/10/17

17:00

Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης

Μάλφας Χρίστος
Ρηγόπουλος Παναγιώτης

ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης


ΑΕ Αγίας Παρασκευής

3 | 25 25 25


0 | 17 21 6

Κυρ-8/10/17

19:00

Κάντζας

Παπανικολάου Αργυρώ
Καλογιάννη Μαίρη

ΑΟ Παλλήνη


ΓΑΣ Χολαργού

3 | 25 25 25


0 | 12 11 14

Σαβ-21/10/17

18:00

Βάρης

 

ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"


ΑΣ Παπάγου


02η αγωνιστική

Τρι-10/10/17

20:00

Μαρκοπούλου

Κορρέ Ντόρα
Καρατζογλίδου Σοφία

ΑΟ Μαρκοπούλου


ΑΟ Παλλήνη

3 | 25 25 25


0 | 13 15 16

Κυρ-15/10/17

12:30

Χολαργού

Χρηστίδης Χρήστος
Παπαθανασίου Θωμάς

ΓΑΣ Χολαργού


ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"

1 | 19 25 21 23


325 19 25 25

Κυρ-15/10/17

15:00

Παπάγου

Κουρπανίδης Σπύρος
Αλεβετσοβίτης Γιώργος

ΑΣ Παπάγου


ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης

3 | 24 25 25 20 15


2 | 26 14 17 25 8


Κυρ-15/10/17

18:00

1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών

Παπανικολάου Αργυρώ
Καλογιάννη Μαίρη

ΓΣ Γλυκών Νερών


ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"

0 | 8 17 17


3 | 25 25 25

Κυρ-15/10/17

19:30

Γέρακα

Καπλανίδης Μανώλης
Ρηγόπουλος Παναγιώτης

ΟΦ Γέρακα


ΑΕ Αγίας Παρασκευής

225 25 21 21 8


3 | 12 12 25 25 15


03η αγωνιστική

Κυρ-22/10/17

10:30

Ζηρινείου

 

ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"


ΑΟ Μαρκοπούλου


Κυρ-22/10/17

16:00

Βάρης

 

ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"


ΓΑΣ Χολαργού


Κυρ-22/10/17

17:00

Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης

 

ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης


ΓΣ Γλυκών Νερών


Κυρ-22/10/17

19:00

Κάντζας

 

ΑΟ Παλλήνη


ΟΦ Γέρακα


Κυρ-22/10/17

19:30

Αγίας Παρασκευής

 

ΑΕ Αγίας Παρασκευής


ΑΣ Παπάγου


04η αγωνιστική

Κυρ-29/10/17

12:30

Χολαργού

 

ΓΑΣ Χολαργού


ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης


Κυρ-29/10/17

18:00

Μαρκοπούλου

 

ΑΟ Μαρκοπούλου


ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"


Κυρ-29/10/17

18:00

1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών

 

ΓΣ Γλυκών Νερών


ΑΕ Αγίας Παρασκευής


Κυρ-29/10/17

19:00

Κάντζας

 

ΑΟ Παλλήνη


ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"


Κυρ-29/10/17

19:30

Γέρακα

 

ΟΦ Γέρακα


ΑΣ Παπάγου


05η αγωνιστική

Κυρ-5/11/17

10:30

Ζηρινείου

 

ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"


ΟΦ Γέρακα


Κυρ-5/11/17

15:00

Παπάγου

 

ΑΣ Παπάγου


ΓΣ Γλυκών Νερών


Κυρ-5/11/17

16:00

Βάρης

 

ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"


ΑΟ Παλλήνη


Κυρ-5/11/17

17:00

Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης

 

ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης


ΑΟ Μαρκοπούλου


Κυρ-5/11/17

19:30

Αγίας Παρασκευής

 

ΑΕ Αγίας Παρασκευής


ΓΑΣ Χολαργού


06η αγωνιστική

Κυρ-12/11/17

10:30

Ζηρινείου

 

ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"


ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"


Κυρ-12/11/17

12:30

Χολαργού

 

ΓΑΣ Χολαργού


ΑΣ Παπάγου


Κυρ-12/11/17

18:00

Μαρκοπούλου

 

ΑΟ Μαρκοπούλου


ΑΕ Αγίας Παρασκευής


Κυρ-12/11/17

19:00

Κάντζας

 

ΑΟ Παλλήνη


ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης


Κυρ-12/11/17

19:30

Γέρακα

 

ΟΦ Γέρακα


ΓΣ Γλυκών Νερών


07η αγωνιστική

Κυρ-19/11/17

15:00

Παπάγου

 

ΑΣ Παπάγου


ΑΟ Μαρκοπούλου


Κυρ-19/11/17

16:00

Βάρης

 

ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"


ΟΦ Γέρακα


Κυρ-19/11/17

17:00

Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης

 

ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης


ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"


Κυρ-19/11/17

18:00

1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών

 

ΓΣ Γλυκών Νερών


ΓΑΣ Χολαργού


Κυρ-19/11/17

19:30

Αγίας Παρασκευής

 

ΑΕ Αγίας Παρασκευής


ΑΟ Παλλήνη


08η αγωνιστική

Κυρ-26/11/17

10:30

Ζηρινείου

 

ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"


ΑΕ Αγίας Παρασκευής


Κυρ-26/11/17

16:00

Βάρης

 

ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"


ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης


Κυρ-26/11/17

18:00

Μαρκοπούλου

 

ΑΟ Μαρκοπούλου


ΓΣ Γλυκών Νερών


Κυρ-26/11/17

19:00

Κάντζας

 

ΑΟ Παλλήνη


ΑΣ Παπάγου


Κυρ-26/11/17

19:30

Γέρακα

 

ΟΦ Γέρακα


ΓΑΣ Χολαργού


09η αγωνιστική

Κυρ-3/12/17

15:00

Παπάγου

 

ΑΣ Παπάγου


ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"


Κυρ-3/12/17

17:00

Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης

 

ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης


ΟΦ Γέρακα


Κυρ-3/12/17

18:00

1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών

 

ΓΣ Γλυκών Νερών


ΑΟ Παλλήνη


Κυρ-3/12/17

19:30

Αγίας Παρασκευής

 

ΑΕ Αγίας Παρασκευής


ΑΟ Βάρης "Ο Αναγυρούς"


Κυρ-3/12/17

20:00

Μαρκοπούλου

 

ΓΑΣ Χολαργού


ΑΟ Μαρκοπούλου


 

developed by infolib