Πληροφορίες
Χορηγός 2017 - 2018
Χορηγός 2017 - 2018
Χορηγός 2017-2018
Υποστηρικτής 2017 - 2018
Υποστηρικτής 2017 - 2018
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Τμήμα Σχολής Βόλεϊ Ακαδημία
Τμήμα Σχολής Mini Volley

Πρωτάθλημα Κορασίδων εκτός Συναγωνισμού 2 - Α' Φάση - Β' 'Ομιλος

No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1.
ΑΕΚ
27 9
2.
ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου
24 9
3.
Νέοι Βύρωνος
22 9
4.
ΑΕ Αμπελοκήπων
18 9
5.
ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες
16 9
6.
ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"
14 10
7.
ΑΟ Ηλυσιακός
13 9
8.
ΑΕ Γκράβας
7 9
9.
ΑΟ Νηαρ Ηστ
6 10
10.
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
6 9
11.
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
-30 10

Η ομάδα του σωματείου ΑΟ "Ηρακλής" Αγ. Δημητρίου αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

01η αγωνιστική
 
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου vs Νέοι Βύρωνος
 
 
ΑΕ Γκράβας Ρεπό    
 
Σαβ-6/10/18, 15:00
ΑΟ Νηαρ Ηστ ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
25-21, 25-13, 19-25, 25-17 
Σαβ-6/10/18, 17:00
ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"
13-25, 25-22, 25-20, 25-17 
Σαβ-6/10/18, 17:00
ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες ΑΕΚ
13-25, 23-25, 9-25 
Κυρ-7/10/18, 10:00
ΑΟ Ηλυσιακός ΑΕ Αμπελοκήπων
22-25, 23-25, 24-26 
02η αγωνιστική
 
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
 
 
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου Ρεπό    
 
Σαβ-13/10/18, 14:30
Νέοι Βύρωνος ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου
25-22, 25-22, 25-21 
Κυρ-14/10/18, 11:30
ΑΕ Γκράβας ΑΟ Ηλυσιακός
14-25, 19-25, 26-24, 23-25 
Κυρ-14/10/18, 12:00
ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής" ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες
21-25, 16-25, 21-25 
Κυρ-14/10/18, 17:00
ΑΕΚ ΑΟ Νηαρ Ηστ
25-7, 25-10, 25-15 
03η αγωνιστική
 
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου vs ΑΕ Γκράβας
 
 
ΑΟ Ηλυσιακός Ρεπό    
 
Σαβ-20/10/18, 14:30
ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες 0-3 Νέοι Βύρωνος
16-25, 14-25, 9-25 
Σαβ-20/10/18, 15:00
ΑΟ Νηαρ Ηστ 0-3 ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"
23-25, 13-25, 8-25 
Σαβ-20/10/18, 17:00
ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου 3-1 ΑΕ Αμπελοκήπων
20-25, 25-9, 25-20, 25-17 
Κυρ-21/10/18, 21:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου 0-3 ΑΕΚ
15-25, 15-25, 17-25 
04η αγωνιστική
 
ΑΟ Ηλυσιακός vs ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
 
 
ΑΕΚ Ρεπό    
 
Σαβ-27/10/18, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων 3-2 ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες
25-17, 17-25, 26-24, 22-25, 15-13 
Σαβ-27/10/18, 14:30
Νέοι Βύρωνος 3-0 ΑΟ Νηαρ Ηστ
25-14, 25-18, 25-16 
Σαβ-27/10/18, 18:30
ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής" 3-0 ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
25-11, 25-22, 25-15 
Σαβ-27/10/18, 20:30
ΑΕ Γκράβας 1-3 ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου
15-25, 25-22, 23-25, 16-25 
05η αγωνιστική
 
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου Ρεπό    
 
Σαβ-3/11/18, 15:00
ΑΟ Νηαρ Ηστ 0-3 ΑΕ Αμπελοκήπων
20-25, 6-25, 13-25 
Σαβ-3/11/18, 15:30
ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες 3-0 ΑΕ Γκράβας
25-22, 25-17, 25-21 
Σαβ-3/11/18, 17:00
ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου 3-0 ΑΟ Ηλυσιακός
25-22, 25-13, 25-20 
Κυρ-4/11/18, 19:00
ΑΕΚ 3-0 ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"
25-8, 25-9, 25-16 
Κυρ-4/11/18, 21:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου 1-3 Νέοι Βύρωνος
28-26, 18-25, 19-25, 18-25 
06η αγωνιστική
 
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου 0-3 ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου
0-25, 0-25, 0-25 
 
ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής" Ρεπό    
 
Σαβ-10/11/18, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων 3-0 ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
25-22, 25-20, 25-11 
Σαβ-10/11/18, 14:30
Νέοι Βύρωνος 0-3 ΑΕΚ
12-25, 23-25, 18-25 
Κυρ-11/11/18, 10:00
ΑΟ Ηλυσιακός 1-3 ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες
9-25, 25-22, 14-25, 19-25 
Κυρ-11/11/18, 11:30
ΑΕ Γκράβας 3-0 ΑΟ Νηαρ Ηστ
25-15, 25-15, 26-24 
07η αγωνιστική
 
ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες 3-0 ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
25-0, 25-0, 25-0 
 
ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου Ρεπό    
 
Σαβ-17/11/18, 15:00
ΑΟ Νηαρ Ηστ 0-3 ΑΟ Ηλυσιακός
23-25, 18-25, 23-25 
Κυρ-18/11/18, 12:00
ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής" 0-3 Νέοι Βύρωνος
17-25, 13-25, 10-25 
Κυρ-18/11/18, 19:00
ΑΕΚ 3-0 ΑΕ Αμπελοκήπων
25-21, 25-16, 25-13 
Κυρ-18/11/18, 21:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου 3-1 ΑΕ Γκράβας
20-25, 25-21, 25-22, 25-10 
08η αγωνιστική
 
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου 0-3 ΑΟ Νηαρ Ηστ
0-25, 0-25, 0-25 
 
Νέοι Βύρωνος Ρεπό    
 
Σαβ-24/11/18, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων 3-1 ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"
25-14, 21-25, 25-21, 28-26 
Σαβ-24/11/18, 17:00
ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου 3-1 ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες
22-25, 25-18, 25-21, 25-20 
Κυρ-25/11/18, 10:00
ΑΟ Ηλυσιακός 3-0 ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
25-10, 28-26, 25-18 
Κυρ-25/11/18, 11:30
ΑΕ Γκράβας 0-3 ΑΕΚ
25-10, 28-26, 25-18 
09η αγωνιστική
 
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου 3-0 ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
25-0, 25-0, 25-0 
 
ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες Ρεπό    
 
Σαβ-1/12/18, 15:00
ΑΟ Νηαρ Ηστ 1-3 ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου
25-22, 10-25, 6-25, 14-25 
Κυρ-2/12/18, 12:00
ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής" 3-0 ΑΕ Γκράβας
25-16, 25-21, 25-17 
Κυρ-2/12/18, 14:30
Νέοι Βύρωνος 3-2 ΑΕ Αμπελοκήπων
26-24, 19-25, 22-25, 25-16, 15-3 
Κυρ-2/12/18, 19:00
ΑΕΚ 3-0 ΑΟ Ηλυσιακός
25-11, 25-16, 25-16 
10η αγωνιστική
 
ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου 0-3 ΑΕΚ
0-25, 0-25, 0-25 
 
ΑΕ Αμπελοκήπων Ρεπό    
 
Σαβ-8/12/18, 17:00
ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου 3-0 ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
25-18, 25-13, 25-18 
Σαβ-8/12/18, 21:30
ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες 3-0 ΑΟ Νηαρ Ηστ
25-8, 25-19, 25-9 
Κυρ-9/12/18, 10:00
ΑΟ Ηλυσιακός 2-3 ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής"
25-18, 22-25, 23-25, 25-21, 11-15 
Κυρ-9/12/18, 11:30
ΑΕ Γκράβας 2-3 Νέοι Βύρωνος
25-23, 17-25, 7-25, 25-15, 9-15 
11η αγωνιστική
 
ΓΣ Κηφισιάς "Ο Ηρακλής" 3-0 ΑΟ "Ηρακλής" Αγίου Δημητρίου
25-0, 25-0, 25-0 
 
ΑΟ Νηαρ Ηστ Ρεπό    
 
Σαβ-15/12/18, 10:15
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΑΕ Γκράβας
 
Σαβ-15/12/18, 14:30
Νέοι Βύρωνος vs ΑΟ Ηλυσιακός
 
Κυρ-16/12/18, 21:00
ΑΕΚ vs ΑΠΟ Δάφνη Αγ. Δημητρίου
 
Κυρ-16/12/18, 21:00
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου vs ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες
 

Η ομάδα του σωματείου ΑΟ "Ηρακλής" Αγ. Δημητρίου αποχώρησε από το πρωτάθλημα.

developed by infolib